Hasło:

AlleQuiz - Duża szansa na nagrody

Porady aukcyjne

Data dodania: 24-08-2009

Czytany: 3418 razy

AlleQuiz - Duża szansa na nagrody

Portal Allegro ogłosił konkurs znajomości zasad serwisu. Udział w quizie mogą wziąć wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy mają co najmniej 3 punkty w systemie komentarzy. Zaletą konkursu, oprócz atrakcyjnych nagród, jest fakt, że czas udzielenia odpowiedzi nie jest określony, w razie wątpliwości odpowiedzi można poszukać w Pomocy, a posiadacze kilku kont mogą rozwiązać quiz więcej razy.

Zasady : Konkurs dotyczy zasad panujących na Allegro. Aby wziąć w nim udział należy wejść na stronę AlleQuizu i odpowiedzieć na 16 pytań. Po udzieleniu odpowiedzi nie można jej poprawić. Jeśli za pierwszym razem nie uzyska się 16 punktów, istnieje możliwość przystępowania do konkursy aż do skutku. Osoby, które udzielą wszystkich bezbłędnych odpowiedzi trafią do grona finalistów spośród których rozlosowane zostaną nagrody, a są nimi:


1x Mac Book Air firmy Apple

Allegro2x Przenośny odtwarzacz DVD marki LG

Alle quiz3x Telefon komórkowy Sony Ericsson W580i

Alle quiz

Konkurs potrwa do 20 września.


Zapraszamy wszystkich do brania udziału.

Zespół Centrum.Allegro

Ustawienia

Link do artykułu:

wykop artykuł

Dodaj swój komentarz

Komentowanie dostępne dla zalogowanych

Wasze komentarze

Dodany przez

Iwusia

#24


AlleQuiz został już przeze mnie wykonany - dla stałych użytkowników serwisu Allegro raczej nie przynosi on żadnych trudności. No i można uzyskać fajny znaczek :))dnia 28-08-2009 21:08

zgłoś spam

© Copyright 2009 by

PobierzSzablon.pl