Hasło:

Historia strony

Jak to się zaczęło ?

Pierwsze światło dzienne serwis pobierzszablon ujrzał 01.05.2009r. Była to prosta szata graficzna w kolorze szarym. Na stronie można było znaleźć takie działy jak (strona główna, szablony www, szablony allegro, loga, kontakt). Lista szablonów allegro na wstępie wynosiła 15 sztuk. Po krótkim czasie strona zaczęła swój bój o pozycję w rankingu google, dwa tygodnie później mogliśmy się już cieszyć unikalnymi odwiedzinami dziennymi rzędu 30 osób.
20.05.2009 był przełomowym momentem dla istnienia serwisu, nowy design i prawie dwukrotne powiększenie zbiorów darmowych szablonów allegro, zaczęły powoli wskakiwać na czołowe pozycje google. PageRank strony po trzech tygodniach istnienia wyniósł magiczną cyfrę 1. Od tego czasu serwis przybrał na oglądalności i ilość uniklanych użytkowników wyniosła w ostatnim miesiącu 2700osób, które wygenerowały ponad 22000 odsłon serwisu.
To jednak nie czas na odpoczynek. Miesiąc lipiec minął na rozmyślaniach nad rozbudową serwisu, ostateczna wersja miała ograniczyć szablony internetowe oraz loga i przekształcić się w Społeczność sprzedawców allegro, gdzie ludzie będą mogli uzyskać pomoc związaną ze sprzedażą na Allegro. Nowy design powstał po kilkudziesięciu godzinach pracy, następnie małymi kroczkami serwis przybierał na wadze, obecnie serwis składa się z ponad 0,5 mln napisanych własnoręcznie znaków, co pochłonęło prawie 200h pracy.
Obecny wygląd serwisu powinen już zostać na stałe, serwis jednak będzie rozwijany pod wieloma aspektami - pomysłów jest wiele.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z serwisu :).

© Copyright 2009 by

PobierzSzablon.pl